Přijmeme projektanta pozemních staveb

Doporučený

Náplň práce

  • Tvorba projektové dokumentace pro územní řízení, stavební povolení atd.
  • Samostatná zodpovědnost za přidělený projekt a jeho vedení

Požadavky

  • Min. VŠ vzdělání stavební se zaměřením na pozemní stavby
  • Znalost OFFICE, AUTOCAD a 3D modelování (ArchiCad výhodou)
  • Komunikační znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou
  • Praxe výhodou nikoliv podmínkou
  • Samostatnost, komunikativnost, ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Kancelář v širším centru Plzně (dobrá dostupnost MHD)
  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Pracovní poměr se zkušební dobou na dobu určitou, poté na dobu neurčitou
  • Výuka cizího jazyka v místě pracoviště
  • Odborný kolektiv, možnost dalšího vzdělání
  • Pružná pracovní doba (nutnost přítomnosti na pracovišti mezi 9-15)
  • Nástup po dohodě

zpátky nahoru

Pravidelně podporujeme Nadaci Františka FaltuseTa má za cíl podporovat vzdělávání studentů na katedře ocelových konstrukcí ČVUT.

O Nadaci